Utkání s TJ Podřipan Rovné

Dne 23.4.2024 proběhlo první utkání v jarní sezoně 2024 se soupeřem TJ Podřipan Rovné. Minulé utkání se soupeřem nebylo podle představ. Bohužel se nám nedařilo a výsledek skončil 5:0 pro Rovné. Ale utkáním v roce 2024 se to otočilo a výsledek skončil 6:2 pro nás. Vyjádření trenéra Hoštky Jiřího Trutnovského:

“Hodnocení dnešního utkání, je milou povinností. První mistrovský zápas s velice kvalitně připraveným soupeřem. Prvních patnáct minut v každém poločase, jsme tahali za kratší konec, ale organizovaná hra, nasazení a individuální kvalita, rozhodla v náš prospěch. Za mě, nejlepší výkon, co jsem v Hoštce. Hladovost odčinit podzimni debakl, byla cítit. Menší roztržka nás trenérů, za kterou bych se chtěl omluvit. Pavla si jako trenéra i hráče vážím. V Rovném odvádí výbornou práci. Je potřeba zůstat nohama na zemi a hrát každý zápas, jako jsme odehráli s Rovným. Děkuji celému týmu za to, jak táhne za jeden provaz.”